LDK220PU27R
DigiKey raktári szám
497-LDK220PU27RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-LDK220PU27RCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-LDK220PU27RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK220PU27R
Leírás
IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6-DFN
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 6-DFN (1,2x1,3)
EDA / CAD modellek
LDK220PU27R modellek
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Tokozás
6-XFDFN
Kimeneti feszültség (min.)
2,7V
Gyártói tokozás
6-DFN (1,2x1,3)
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA