LDK220M33R
DigiKey raktári szám
497-14824-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14824-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14824-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK220M33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LDK220M33R modellek
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA