LDK220M27R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | LDK220M27R |
Leírás | IC REG LINEAR 2.7V 200MA SOT23-5 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-23-5 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | LDK220M27R modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 90 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 100 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 13,2V | Tokozás SC-74A, SOT-753 |
Kimeneti feszültség (min.) 2,7V | Gyártói tokozás SOT-23-5 |
Dropout feszültség (max.) 0,35V / 200mA | Alap típusszám |