LDK220C33R
DigiKey raktári szám
497-15213-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-15213-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-15213-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK220C33R
Leírás
IC REG LIN 3.3V 200MA SOT-323-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-323-5
EDA / CAD modellek
LDK220C33R modellek
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-323-5
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 200mA