LDK130PU18R
DigiKey raktári szám
497-14257-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14257-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14257-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK130PU18R
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6-DFN
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA 6-DFN (1,2x1,3)
EDA / CAD modellek
LDK130PU18R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
6-XFDFN
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
6-DFN (1,2x1,3)
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 300mA