LDK130M12R
DigiKey raktári szám
497-14019-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14019-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14019-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK130M12R
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LDK130M12R modellek
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 300mA