LDK130M10R
DigiKey raktári szám
497-14251-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14251-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14251-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK130M10R
Leírás
IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LDK130M10R modellek
Kategória
Max. üzemi áram
120 µA
Gyrt.
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
1V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 300mA