LDK120M-R
DigiKey raktári szám
497-13501-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13501-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13501-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK120M-R
Leírás
IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív állítható 1 Kimenet 200mA SOT-23-5
EDA / CAD modellek
LDK120M-R modellek
Kategória
Kimeneti áram
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Kimeneti feszültség (min.)
0,8V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (max.)
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 200mA