LDK120C33R
DigiKey raktári szám
497-13491-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13491-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13491-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK120C33R
Leírás
IC REG LIN 3.3V 200MA SOT-323-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-323-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LDK120C33R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
100 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-323-5
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 200mA