LD39100PU25RY
DigiKey raktári szám
497-18218-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18218-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18218-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD39100PU25RY
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 1A 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 6-DFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD39100PU25RY modellek
Kategória
Max. üzemi áram
300 µA
Gyrt.
PSRR
65dB ~ 62dB (1kHz ~ 10kHz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Tokozás
6-VDFN szabadon lévő kontaktus
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 1A