LD1117S12CTR
DigiKey raktári szám
497-6974-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6974-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6974-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD1117S12CTR
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 800MA SOT-223
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223
EDA / CAD modellek
LD1117S12CTR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
5 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
SOT-223
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,3V / 800mA