LD1117D33TR
DigiKey raktári szám
497-7306-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7306-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7306-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD1117D33TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA 8-SOIC
EDA / CAD modellek
LD1117D33TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Gyártói tokozás
8-SOIC
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA