LD1085D2M33R
DigiKey raktári szám
497-3423-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3423-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-3423-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD1085D2M33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 3A D2PAK-3
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 3A D2PAK-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LD1085D2M33R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-263-4, D2PAK (3 kivezetés + fül), TO-263AA
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Gyártói tokozás
D2PAK-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,5V / 3A