L78M12ABDT-TR
DigiKey raktári szám
497-1209-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-1209-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-1209-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78M12ABDT-TR
Leírás
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
EDA / CAD modellek
L78M12ABDT-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
PSRR
55dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Kimeneti feszültség (min.)
12V