L78M10ABDT-TR
DigiKey raktári szám
497-6867-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6867-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6867-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78M10ABDT-TR
Leírás
IC REG LINEAR 10V 500MA DPAK
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
L78M10ABDT-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
6 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
56dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
35V
Gyártói tokozás
DPAK
Kimeneti feszültség (min.)
10V