L78L33ABUTR
DigiKey raktári szám
497-7286-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7286-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7286-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78L33ABUTR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT89-3
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA SOT-89-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
L78L33ABUTR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
5.5 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
6 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
49dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-243AA
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Gyártói tokozás
SOT-89-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V