KF33BD-TR
DigiKey raktári szám
497-7757-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7757-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7757-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
KF33BD-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-SOIC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KF33BD-TR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
12 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-SOIC
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 500mA