IPS4260LMTR
DigiKey raktári szám
497-IPS4260LMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-IPS4260LMTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-IPS4260LMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IPS4260LMTR
Leírás
HTSSOP 20 4.4 PITCH 0.65 EXPAD
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 2A 20-HTSSOP
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Gyrt.
Rds On (tip.)
260mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenet típusa
Nem invertáló
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állapotjelzés
Kapcsoló típusa
Meghibásodás elleni védelem
Áramkorlátozás (állítható), áramkörszakadás érzékelés, hőmérséklet túllépése, rövidzárlat, UVLO
Kimenetek száma
4
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemenetek/kimenetek
1:01
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti polaritás
Alacsony oldali
Gyártói tokozás
20-HTSSOP
Kimenet típusa
N csatornás
Tokozás
Interfész
logikai
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
55V ~ 60V