FERD40H100SG-TR
DigiKey raktári szám
497-16953-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16953-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16953-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FERD40H100SG-TR
Leírás
DIODE FERD 100V 40A D2PAK
Részletes leírás
dióda 100 V 40A Felületszerelt D2PAK
EDA / CAD modellek
FERD40H100SG-TR modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
190 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
D2PAK
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Vezetési áram (Io)
40A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
705 mV @ 40 A