FERD30M45CT
DigiKey raktári szám
497-13530-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FERD30M45CT
Leírás
DIODE ARRAY FERD 45V 15A TO-220
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 45 V 15A Furatszerelt TO-220-3
EDA / CAD modellek
FERD30M45CT modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
470 mV @ 15 A
Gyártó
STMicroelectronics
Sebesség
Nincs visszaállási idő > 500mA (Io)
Csomagolás
Csőtár
Visszáram Ur-nél
600 µA @ 45 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Furatszerelt
Technológia
FERD (térvezérlésű egyenirányító dióda)
Tokozás
TO-220-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
45 V
Gyártói tokozás
TO-220
Vezetési áram (Io) (diódánként)
15A