EVLVIP16L-4WFL
DigiKey raktári szám
497-8837-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVLVIP16L-4WFL
Leírás
EVAL BOARD FOR VIPER16
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
VIPer16 VIPer™ plus AC/DC, Primer oldal 1 leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
16V
Kimeneti áram
250mA
Sorozat
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Csomagolás
Doboz
Topológia
flyback
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
60kHz
Rendeltetés
AC/DC, Primer oldal
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
VIPer16
Kimeneti teljesítmény
4W