EVL6599A-90WADP
DigiKey raktári szám
497-10542-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVL6599A-90WADP
Leírás
EVAL BOARD FOR L6563 L6599
Kategória
Kimeneti áram
4,7A
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Csomagolás
Ömlesztve
Topológia
Rezonáns
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
90kHz
Rendeltetés
AC/DC, Primer oldal és teljesítménytényező-javítás
Kimenetek és azok típusa
1 leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
L6563, L6599
Kimeneti teljesítmény
90W
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
19V