EVL6591-90WADP
DigiKey raktári szám
497-8335-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVL6591-90WADP
Leírás
EVAL BOARD FOR L6563 L6591
Kategória
Kimeneti áram
7,5A
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC
Csomagolás
Doboz
Topológia
Asszimetrikus félhíd
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
100kHz
Rendeltetés
AC/DC, Primer oldal és teljesítménytényező-javítás
Kimenetek és azok típusa
1 leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
L6563, L6591
Kimeneti teljesítmény
90W
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
12V