EVL6566A-75WES4
DigiKey raktári szám
497-8834-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVL6566A-75WES4
Leírás
EVAL BOARD L6563 L6566A TSM1014
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Kategória
Kimeneti feszültség
19V
Gyártó
STMicroelectronics
Kimeneti áram
4A
Csomagolás
Doboz
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Topológia
flyback
Rendeltetés
AC/DC, Primer és szekunder oldal teljesítménytényező-javítóval (PFC)
Kimenetek és azok típusa
1 leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
L6563, L6566A, TSM1014
Kimeneti teljesítmény
75W