EVL6563S-200ZRC
DigiKey raktári szám
497-10725-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVL6563S-200ZRC
Leírás
EVAL BOARD FOR L6563
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
L6563 - AC/DC, nem izolált 2 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
400V
Gyártó
STMicroelectronics
Bemeneti feszültség
90 ~ 265VAC
Csomagolás
Doboz
Kapcsolási frekvencia
40kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
AC/DC, nem izolált
Felhasznált IC vagy alkatrész
L6563
Kimenetek és azok típusa
2 nem leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti teljesítmény
200W