EVL6562A-400W
DigiKey raktári szám
497-8249-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVL6562A-400W
Leírás
EVAL BOARD FOR L6562A
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
L6562A Teljesítménytényező-korrekció energiafogyasztás-szabályozás fejlesztőlap
Kategória
Beágyazott
No
Gyártó
STMicroelectronics
Felhasznált IC vagy alkatrész
L6562A
Csomagolás
Ömlesztve
Elsődleges jellemzők
400W, 400V kimenet, 90 ~ 265VAC bemenet