EVL400W-EUPL7
DigiKey raktári szám
497-EVL400W-EUPL7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EVL400W-EUPL7
Leírás
EVAL BOARD L4984D L6699D SRK2001
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Kategória
Kimeneti feszültség
12V
Gyártó
STMicroelectronics
Kimeneti áram
33A
Csomagolás
Ömlesztve
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Tartalom
áramköri lap(ok)
Rendeltetés
AC/DC, Primer és szekunder oldal teljesítménytényező-javítóval (PFC)
Felhasznált IC vagy alkatrész
L4984D, L6699D, SRK2001
Kimenetek és azok típusa
1 leválasztott kimenet
Alap típusszám
Kimeneti teljesítmény
400W