ESDALC6V1-5M6
DigiKey raktári szám
497-5780-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5780-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5780-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDALC6V1-5M6
Leírás
TVS DIODE 3VWM 6UQFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt 6-µQFN (1,45x1,0)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESDALC6V1-5M6 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
30W
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
12pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
5
Tokozás
6-UFDFN
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
6,1V