ESDALC6V1-1U2
DigiKey raktári szám
497-8752-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-8752-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-8752-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDALC6V1-1U2
Leírás
TVS DIODE 3VWM ST0201
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt 201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESDALC6V1-1U2 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
20W
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
12pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
6,1V