ESDALC6V1-1M2
DigiKey raktári szám
497-5238-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5238-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5238-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDALC6V1-1M2
Leírás
TVS DIODE 3VWM SOD882
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-882
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESDALC6V1-1M2 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
50W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Zener
Tokozás
SOD-882
Egyirányú csatornák
1
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
6,1V