ESDA8V2-1J | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ESDA8V2-1J |
Leírás | TVS DIODE 5VWM 20VC SOD323 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 20V bilincs 25A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ESDA8V2-1J modellek |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 25A (8/20µs) |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 500W |
Sorozat | Hálózatvédelem No |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Elavult | Kapacitás / frekvencia 210pF / 1MHz |
Típus Zener | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Egyirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 5V | Tokozás SC-76, SOD-323 |
Átütési feszültség (min.) 8,2V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 20V | Alap típusszám |