ESDA6V1W5
DigiKey raktári szám
497-7228-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7228-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7228-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA6V1W5
Leírás
TVS DIODE 3VWM SOT3235
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-323-5
EDA / CAD modellek
ESDA6V1W5 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
150W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Egyirányú csatornák
4
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
6,1V