ESDA6V1SC6
DigiKey raktári szám
497-6637-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6637-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6637-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA6V1SC6
Leírás
TVS DIODE 5.25VWM SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-6
EDA / CAD modellek
ESDA6V1SC6 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
SOT-23-6
Egyirányú csatornák
4
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
5,25V
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
6,1V