ESDA6V1-5P6
DigiKey raktári szám
497-12488-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-12488-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12488-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA6V1-5P6
Leírás
TVS DIODE 3VWM SOT666IP
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-666IP
EDA / CAD modellek
ESDA6V1-5P6 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
150W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
SOT-563, SOT-666
Egyirányú csatornák
5
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
6,1V