ESDA5V3L
DigiKey raktári szám
497-6632-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6632-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6632-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA5V3L
Leírás
TVS DIODE 3VWM SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs 25A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
EDA / CAD modellek
ESDA5V3L modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
25A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
300W
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
2
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Ellenfeszültség (tip.)
3V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
5,3V