ESDA25SC6Y
DigiKey raktári szám
497-13421-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-13421-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-13421-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA25SC6Y
Leírás
TVS DIODE 24VWM 51VC SOT23-6
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
51V bilincs 10A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-6
EDA / CAD modellek
ESDA25SC6Y modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
10A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
300W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
4
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
SOT-23-6
Átütési feszültség (min.)
25V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
51V