ESDA25LY
DigiKey raktári szám
497-10785-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10785-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10785-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA25LY
Leírás
TVS DIODE 24VWM 43VC SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
43V bilincs 7A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESDA25LY modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
300W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Átütési feszültség (min.)
25V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
43V