ESDA14V2BP6
DigiKey raktári szám
497-7224-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7224-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7224-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESDA14V2BP6
Leírás
TVS DIODE 12VWM SOT666
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
bilincs Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-666
EDA / CAD modellek
ESDA14V2BP6 modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
50W
No
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Tokozás
SOT-563, SOT-666
Kétirányú csatornák
4
Gyártói tokozás
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Alap típusszám
Átütési feszültség (min.)
14,2V