BTB41-800BRG
DigiKey raktári szám
497-7192-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BTB41-800BRG
Leírás
TRIAC 800V 40A TOP3
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak standard 800 V 40 A Furatszerelt TOP3
EDA / CAD modellek
BTB41-800BRG modellek
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
50 mA
Max. tartóáram (Ih)
80 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
standard
Záróirányú feszültség
800 V
Tokozás
TOP-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
40 A
Gyártói tokozás
TOP3
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
400A, 420A