BTA26-800BWRG
DigiKey raktári szám
497-4172-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BTA26-800BWRG
Leírás
TRIAC ALTERNISTOR 800V 25A TOP3
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Alternistor - védőáramkör nélkül 800 V 25 A Furatszerelt TOP3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BTA26-800BWRG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
250A, 260A
Max. gyújtóáram (Igt)
50 mA
Sorozat
Max. tartóáram (Ih)
75 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Alternistor - védőáramkör nélkül
Záróirányú feszültség
800 V
Tokozás
TOP-3 szigetelt
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
25 A
Gyártói tokozás
TOP3
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V