BTA06-800TWRG
DigiKey raktári szám
497-10406-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BTA06-800TWRG
Leírás
TRIAC SENS GATE 800V 6A TO220
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Triak Logikai - érzékeny gate 800 V 6 A Furatszerelt TO-220
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BTA06-800TWRG modellek
Kategória
Max. gyújtóáram (Igt)
5 mA
Max. tartóáram (Ih)
10 mA
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Triak típusa
Logikai - érzékeny gate
Záróirányú feszültség
800 V
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
6 A
Gyártói tokozás
TO-220
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.3 V
Alap típusszám
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
60A, 63A