BAT30CWFILM
DigiKey raktári szám
497-5550-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5550-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5550-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAT30CWFILM
Leírás
DIODE ARR SCHOT 30V 300MA SOT323
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 30 V 300mA (DC) Felületszerelt SC-70, SOT-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAT30CWFILM modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
530 mV @ 300 mA
Gyártó
STMicroelectronics
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 30 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
SC-70, SOT-323
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
SOT-323
Vezetési áram (Io) (diódánként)
300mA (DC)