BAS70-04FILM
DigiKey raktári szám
497-2516-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-2516-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-2516-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70-04FILM
Leírás
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár soros csatlakozás 70 V 70mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS70-04FILM modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA
Gyártó
STMicroelectronics
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 70 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár soros csatlakozás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io) (diódánként)
70mA (DC)