ALTAIR05T-800
DigiKey raktári szám
497-18621-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALTAIR05T-800
Leírás
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Offline átalakító flyback Topológia 16-SO
EDA / CAD modellek
ALTAIR05T-800 modellek
Kategória
Bekapcsolási feszültség
13 V
Gyártó
STMicroelectronics
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
11,5V ~ 23V
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 125°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenet leválasztása
izolált
Gyártói tokozás
16-SO
Belső kapcsoló(k)
Igen
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség
800V