ALTAIR04-900
DigiKey raktári szám
497-16143-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALTAIR04-900
Leírás
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 16SO
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Offline átalakító flyback Topológia Max. 166kHz 16-SO
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALTAIR04-900 modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
11,5V ~ 23V
Gyártó
STMicroelectronics
Kapcsolási frekvencia
Max. 166kHz
Csomagolás
Csőtár
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás, Rövidzárlat
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Kimenet leválasztása
izolált
Tokozás
16-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Belső kapcsoló(k)
Igen
Gyártói tokozás
16-SO
Átütési feszültség
900V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
flyback
Alap típusszám
Bekapcsolási feszültség
13 V