SVA12M2NEUA
DigiKey raktári szám
5214-SVA12M2NEUA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SVA12M2NEUA
Leírás
DC POWER ADAPTER - 12V, 2A
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 24 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter Többpengés (tartozék) Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Gyártó
StarTech.com
Teljesítmény (Watt)
24 W
Csomagolás
Doboz
Polaritás
Pozitív középpontos
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Régió
Nemzetközi
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Vezeték hossza
47" (1,20m)
Bemenet típusa
Többpengés (tartozék)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés (tartozék)
Bemeneti feszültség
100 ~ 240VAC
Méretek
3,00" H. x 1,60" Sz. x 1,70" M. (76,2mm x 40,6mm x 43,2mm)
Kimeneti feszültség
12V