SW GR560/15-20 AT elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Standex-Meder Electronics
Raktáron: 3 563
Adatlap
Üvegházas reed Reed-kapcsoló SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) 15 ~ 20AT Bekapcsolási tartomány 10VA 1A (AC/DC) 125 V Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SW GR560/15-20 AT
DigiKey raktári szám
374-1352-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SW GR560/15-20 AT
Leírás
SWITCH REED SPST-NO 1A 125V
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Átkapcsolási feszültség (DC)
100 V
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Névleges teljesítmény
10VA
Sorozat
Bekapcsolási idő
0.6 ms
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási idő
0.1 ms
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Üvegházas reed
Végződtetés módja
axiális
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Hossz (összesen)
2,126" (54,00mm)
Bekapcsolási tartomány
15 ~ 20AT
Ház mérete
0,091" átmérő x 0,559" H. (2,30mm x 14,20mm)
Kikapcsolási tartomány
6 ~ 21AT
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Átkapcsolási áram
1A (AC/DC)
Kapacitás
0.2 pF
Átkapcsolási feszültség (AC)
125 V
Állandósult áram
1,5A (AC/DC)