S18-SSTHS1-R5SA5-30
DigiKey raktári szám
374-S18-SSTHS1-R5SA5-30-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S18-SSTHS1-R5SA5-30
Leírás
SEN HALL EFFECT SW NPN CBL LEADS
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
mágneses Hall-effektusos kapcsoló mágnes NPN Kábelvezetékek Henger, menetes - M18
Kategória
Végződtetés módja
Kábelvezetékek
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Frekvencia
30 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
8V ~ 30V
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási küszöb
5,5mT
Típus
Hall-effektusos kapcsoló
Kikapcsolási küszöb
3,5mT
Kimenet típusa
NPN
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C