S12H-SSTDSO-R5CB2-500
DigiKey raktári szám
374-S12H-SSTDSO-R5CB2-500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S12H-SSTDSO-R5CB2-500
Leírás
SEN HALL EFFECT SW NPN CONNECTOR
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Kategória
Működtető elem anyaga
Vastartalmú fémek, Fogaskerékfogak
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Végződtetés módja
csatlakozó
Csomagolás
Ömlesztve
Frekvencia
500 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
8V ~ 30V
Típus
Hall-effektusos kapcsoló
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 110°C