MS05-1A87-75DHR
DigiKey raktári szám
374-1047-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS05-1A87-75DHR
Leírás
RELAY REED SPST 500MA 5V
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Reed-relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 5VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MS05-1A87-75DHR modellek
Kategória
Tekercsáram
10 mA
Gyártó
Standex-Meder Electronics
Tekercs típusa
Reteszelés nélkül
Sorozat
Tulajdonságok
dióda
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási feszültség
3,75VDC
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kikapcsolási feszültség
0,75VDC
Tekercs feszültsége
5VDC
Bekapcsolási idő
0.5 ms
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Kikapcsolási idő
0.1 ms
Névleges áram
500 mA
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Kapcsolási feszültség
200VAC, 200VDC - max.
Tekercs ellenállása
500 Ohms